Konferencijos kolegos manęs paklausė, ką gi reiškia naujas baneris "Tele2 - NE!" mano puslapyje. Atsakiau, kaip mokėjau, tačiau vistik nutariau tai paviešinti ;-) Taigi:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
O todėl, kad kitos tokios melagių ir vagių kontoros reikia gerokai paieškoti... ;-)
Drusilai pirkome iš jų telefoną su 2 metų privalomu naudojimu. Kadangi jie pastoviai po truputį mus apskaičiuodavo (ne mūsų naudai, be abejo :-( nutarėme pereiti ant išankstinių kortelių, kur kontrolė aiškesnė. Šį pavasarį, suėjus terminui, paskambinome jiems ir paprašėme nutraukti sutartį. Jie pažadėjo nutraukti, tačiau NEatjungė telefono ir kai Drusila, netyčia supainiojusi korteles, vieną kartą paskambino iš jų kortelės, greitai-greitai atsiuntė 209LT saskaitėlę už paslaugas, kuriomis nesinaudojome jau virš pusmečio. Tad teko nuvažiuoti (nors sutartyje numatytas jos nutraukimas būtent telefonu) ir, gerokai pasiriejus, raštiskai nutraukti sutartį. Plius mane labai "džiugina" jų ryšio normalus neveikimas nemažoje LT teritorijos dalyje
Tad mano požiūris į tą "šaragą" yra vienareikšmis ir nebepakeičiamas - MELAGIAI ir VAGYS...

Šeip vien laukimas jų atstovybėje Kaune, Kestučio gatvėje, primena sovietinius laikus, kai klientai privalo stovėdami kantriai laukti, kol juos teiksis aptarnauti... Ir toks laukimas nuolatinis, kiek teko pasidomėti. Penkiolikai-dvidešimt laukiančių žmonių mažoje tvankioje patalpoje skirta vienintelė laisva kėdė (apart trijų prie managerių).
Aš galvojau, kad tik man taip nepasisekė, tačiau kolegos Keeper'io nuotykis ne mažiau įdomus, parodantis elementarų plėšikavimą:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Su tais teledviem būna ir dar keisčiau: sykį man buvo atsiuntę sąskaitą, nors niekada nesu buvęs tele2 klientas :). Ant sąskaitos - mano adresas, bet ne mano vardas/pavardė. Kai paskambinęs bandžiau aiškintis kame reikalas, tai pradėjo klausinėti mano pavardės, asmens kodo ir t.t... Tipo mes čia tuoj duombazėj pataisysim ir tapsi abonentu... Nieko keisto, kad tokiais metodais jie aplenkė Bitę pagal abonentų skaičių :))).