DRAUGIŠKIAUSIAS CITRINIETIS

Konferencijoje "Citrina" bei už jos ribų dažnai sutiksi gerą žmogų. Tuo šis "citriniškas" gyvenimas ir skiriasi nuo įprastinio, perdėm kasdieniško ir dažnai niūraus. Neretas naujokas, tyčia ar netyčia patekęs į būrį, būna maloniai nustebintas jame susibūrusių žmonių draugiškumo. Kas tai? "Kovos" draugų solidarumas? :) Prancūziškas delikatus mandagumas, švelniai siūbuojančio automobilio įkvėptas kiekvienam, - taip giliai, kad net ne tik pačiam gera, bet norisi ir su kitu pasidalint to malonumo perteklium? :) Ar gali Citroën versti žmogų būti geresniu? Kad kiekvienas mūsų prisideda prie Citroën vertimo būti geresniu, taip, tai jau faktas...

Tačiau šis puslapis skirtas ne atsakymų į šiuos klausimus nagrinėjimui (palikim tai mažiau užsiėmusiems), o tiems, kurių darbai patvirtina pirmojo teiginio teisingumą - patiems draugiškiausiems citriniečiams; jis čia tam, kad įamžint gerus darbus bei tart jų autoriams ačiū :)

Šią savaitę draugiškiausias:

_DJ_JT_
Šio vardo jis nusipelnė metęs visus dienos darbus ir iš kito miesto galo atvežęs atsuktuvą ir peilį tvarkyti sutrukusios benzino šlangutės. Nepavykus remontui, buvo pasiryžęs parvilkti Xantia namo :)
Originalius padėkos tekstus galite perskaityti čia

 

Visi draugiškiausieji:


Labai laukiame komentarų dėl praėjusios ir pasiūlymų dėl ateinančios savaitės draugiškiausio - rašykite
Puslapį tvarko
Rolis

 

Jei tik turime naujienų, atnaujinamas kiekvieną savaitę (pirmadienį).